La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

4

Przyjdzie Lewandowski, wrócą gole dla Barcelony. On jest egzekutorem. W Barcelonie będzie miał jeszcze lepszych podających niż w Bayernie. Z pozostałych chłopaków zejdzie presja, że muszą za wszelką cenę strzelać na bramkę. Przy Lewandowskim może też zyskać i odblokować się Ferran Torres, bo wtedy jego zmarnowane setki nie będą już tak bolesne i chłopak psychicznie nie wysiądzie po kolejnych pudłach. Myślę, że na tym transferze wszyscy zyskają i sportowo i marketingowo.

2

@Don Lucas No, wiesz, Tomek Myler, to ma chyba więcej asyst niż wszyscy nasi pomocnicy xD

konto usunięte

0

@hayek A Müller to tylko do Lewego podaje?

2

@Don Lucas Lepszych podających? Muller, Kimmich, świetne skrzydła. A u nas kto?

1

@Bartas7VeB Pedri, Gavi, FdJ, Busquets, Dembele (jak zostanie), Alba. Mało?? Nawet Torres umie czy Eric Garcia. U nas problemem była i jest skuteczność. Wykreowanych sytuacji to było pierdylion, a w sieci często pusto.

3

@MesQueUnClub96 Nie, ale myślenie, że mamy lepszych podających uważam za błędne. Bayern ma topowych pomocników na każdej pozycji.

konto usunięte

1

@Bartas7VeB Sane i Coman nie podawali do Lewego, Kimmich wrzuca bardziej do wybiegających zawodników ze skrzydła (lub z różnych)

1

@Don Lucas Lewy trafiłby na pustaka z Eintrachtem i może mielibyśmy LE, nie muszę przypominać co zrobił Auba :P

0

@MesQueUnClub96 nie no, w ogóle nikt nie podawał do Lewego ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?