La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

konto usunięte

0

Wygląda na to ze Lewy faktycznie tu przyjdzie 100% nie daje ale tak z 85. Jak w takim razie mógłaby wyglądać formacja? Opcji jest dużo. Największy potencjał moim zdaniem ma 4-2-3-1. W dwójce mógłby grać Pedri z Kessim np a w trójce od lewej Fati/Ferran- Auba/Depay- Dembele(o ile zostanie)/Ferran. Nie powiem że mam słabość do tej formacji a taki Auba czy Depay za napastnikiem to mogłaby być mieszanka wybuchowa.

1

@Emhyr Ja bym chętnie zobaczył 3-4-3, Pique/Christensen ,Araujo, Kounde - Azpilicueta, Pedri, de Jong, Alba, - Torres, Lewy, Fati/Depay. Busi na ławce, nie wiem czy Cesar by dał radę na wahadle, ktoś się orientuje jak to było w Chelsea? Jak nie to Dest.

1

@Emhyr Przyznaj że dodałeś kilka procent po tym jak przeczytałeś info z grupy na fejsie która cytuje "Build ze znakiem zapytania" :P ^^

0

@TR3YWAY Jeśli 3-4-3 to bardziej w stylu tego co Xavi próbował w Katarze, czyli bez wahadłowych, a z dwoma defensywnymi pomocnikami, regulującymi tempo gry i dwoma ofensywnymi. Do tego ustawienia idealnie właśnie pasują cele transferowe Xaviego, dlatego nie zdziwi mnie jeśli faktycznie spróbuje tak grać:
Ter Stegen- Kounde, Araujo, Garcia- Busquets, Pedri- Bernardo, Gavi- Dembele, Lewandowski, Fati

1

@Wossi61FCB Wydaję mi się, że w Europie by to nie przeszło. Na bokach przy 3-4-3 muszą grać zawodnicy wybiegani, którzy potrafią latać od bramki do bramki. Europa to nie Katar, myślę że Bernardo i Gavi by nie dali rady grać na tych pozycjach, lepsze zespoły z Europy by nas zajechały i by miały autostradę na bokach do bramki. Nie wiem, ja tego nie widzę, może Xavi coś wykminił :d

0

@TR3YWAY I ogólnie skład z Gavim Bernardo Dembele Lewym Fatim uważam za mocno zbyt ofensywny, dużo bramek byśmy tracili

konto usunięte

0

@zenoowity Ja na fb korzystam tylko z messengera a tak to twitter only

0

@Emhyr W 4-2-3-1 jest problem z asekuracją środka pola i zabezpieczeniu strefy centralnej, Busquets jako kapitan będzie grał, a w tej formacji jego gra to samobójstwo. Frenkie i Pedri idelanie by mogli się uzupełniać, ale przed nimi warto by było mieć kogoś takiego jak Bernardo w City, Gavi dla mnie idealnie pasuje do roli interiora a nie mediapunty. Coutinho był właśnie szyty na miarę wysuniętego rozgrywającego będącego pod grą na przedpolu rywala. Czyja wina? Teraz będzie oklepane 4-3-3 przez wiele sezonów.

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Ale Coutinho to już skończony piłkarz. Masz w drużynie Depaya który jest praktycznie takim samym zawodnikiem jak Cou

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?