La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

6



Co robi z człowiekiem 0,7 i 6 piw:)

3

@Krystian1588 Już to widzę, jak 18 czy 19 letni maturzysta wypił 0,7 i 6 piw. Powiedział tak żeby zabłysnąć, a w rzeczywistości wypił pewnie 2 piwa i setkę.

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Krystian1588



Dobra odpowiedź ;))

0

@TR3YWAY teoretycznie mógł, zależy ile w nos poszło, ale i tak wydaję się że przesadzone
@Kondziubarca chłop trafił w sedno xD

1

@Krystian1588 może było też rozłożone w czasie. Ja swoją życiówkę która o dziwo pamiętam, bo sam wróciłem do domu to łącznie zaczynając od godz ok 17.00 do 2 w nocy przyjąłem około 1l wódy i w małych ilościach dodatkowo jakieś piwo czy drin na zapite i też byłem pewnie w wieku maturalnym. Patrząc z perspektywy czasu nie wiem jak tego dokonałem, bo teraz mój organizm przestaje tolerować alko i czasami po 3 piwach mam takiego kaca na drugi dzień, że dramat.

1

@Toretto tak naprawdę mógł nie sprecyzować, mogło to być 0,7 i 6 piw np na trzech. Pamiętajmy że go wpuścili na ten stadion to musiał jako tako trzymać fason.
Pamiętam jak miałem 18 lat i pojechałem odemnie z miasta busem z jakimiś policjantami ( znajomi mojego ojca) I jeszcze tam parę zwykłych ludzi do Chorzowa na mecz Polska - Portugalia ( Smolarek x2:)
No i się zrobiłem mocno i nie chcieli mnie wpuścić na stadion, ale przez inne przejście już problemu nie było:) na moje szczęście.
Ale wracając do tematu, tak jak mówisz, zależy w jakim czasie, i czy cis jadł itp. Bo po tym miksie tak naprawdę powinien ładnie spawać a nie rzucać butelkami. Równie dobrze to był tylko gówniarski wybryk a po latach można zwalić na alko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?