La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

7

30 czerwca 1946

W Polsce na podstawie komunistycznej ustawy o głosowaniu ludowym przeprowadzono referendum. Wyniki referendum sfałszowane zostały przez funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego Związku Sowieckiego. Oficjalne komunikaty podawały sfałszowane wyniki referendum, informując, że Polacy głosowali „3xTak” i zaakceptowali przemiany polityczne i gospodarcze wprowadzane przez komunistów. Rzeczywisty wynik referendum był zupełnie inny: Polacy zaakceptowali jedynie ustalenie zachodniej granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej, ale byli przeciwni likwidacji Senatu, reformie rolnej i unarodowieniu przemysłu. Skala fałszerstwa podczas przeprowadzania w Polsce referendum ludowego świadczy o bezkompromisowym dążeniu komunistów i Związku Sowieckiego do przejęcia władzy w Polsce.

6

@Majkel34 I tak jest do dzisiaj. Czerwona zaraza dalej zasiada w sejmie

0

@Majkel34 Skoro napisałeś o tym post to pozwole sobie wrzucić link do fajnego filmu Irytującego na ten temat


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?