La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Raphinia przychodzi no spoko spoko. Lewy może też no spoko. A co z bokami obrony? Każdy klub walczący o trofea ma 2 dobrych bocznych obrońców i każdy z nich ma solidnego zmiennika. A u nas co? Stary Alba i cienki łamliwy Dest. Co się stanie jak któryś z nich wypadanie, nie daj boże Alba. Kto zagra na boku? Mingueza, Roberto? Mam nadzieję że kogoś kupią na te pozycje bo jak nie to nie wiem po co Alvesa odpuścili skoro grał za śmieszne pieniądze i całe serce oddawał na boisku. Już nie będę wspominał że 39 latek miał więcej argumentów piłkarskich niż 21 letni Dest

0

@SkilledHydra16 piszesz o starym Albie, ale chcesz 40 letniego Alvesa. Dobrze, że go nie ma, bo odstawał na boisku.

0

@Marcelinho99 no odstawał, ale nie bardziej niż Mingueza czy mem Roberto. Jeżeli uważasz że obrońcy nie potrzebują zmienników i będą grać cały sezon od deski do deski to spoko

0

@SkilledHydra16 akurat Mingueza ostatnimi czasy nie był aż tak tragiczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?