La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

1

No powiem wam, że pogoda oporna. Wsiadłem na rower, zrobiłem jedynie 36 km, zwykle poniżej 50 nie schodzę, ale i tak ciężej jak przy 22 stopniach większą trase. Ale i tak cieszy, lepiej tyle niż na dupie cały dzień siedzieć. Cały zlany jestem, ale satysfakcja jest.

konto usunięte

2

@TR3YWAY sama temperatura do jazdy jest OK, bo jak się kręci to nie czuć. Gorzej jak w pełnym słońcu. My z żoną w tym tygodniu nakręciliśmy w 3 dni około 100km i pomimo, że żona nie wprawiona to bez problemu zasuwała przy ok. 30 st. Ale właśnie wieczorami, jak już słońce tak nie dawało się we znaki.

0

@TR3YWAY Fellow cyclists pamiętajcie o nasmarowaniu olejkiem przeciw poparzeniom słoneczym przed jazdą oraz zabrać ze sobą płyny elektrolitowe! Niby oczywiste ale można zapomnić i potem się mocno cierpi :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?