La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

1

Słucha człowiek Męskiego Grania 2020, wszystko pięknie, aż tu nagle wlatuje piosenka Maty. No co to jest za gówno i kto go w ogóle tam wpuścił... Ta piosenka obrzydziła mi planowany zakup płyty. Jeszcze Nosowską w to wciągnął. W ogóle rap to się nie nadaje na ten festiwal. Piosenka z Bedoesem jest najsłabszą od lat, a może i w historii. Moje Top 3 czołówek Męskiego Grania to:

3. Świt
2. Początek
1. I Ciebie też, bardzo
@clyde

konto usunięte

2

@PatrychoO zawsze mnie dziwiło że taki kolo jak Juan Mata może zająć się hiphopem i to w dodatku po polsku!

1

@PatrychoO
1. Wataha
2. Elektryczny
3. Wszyscy muzycy to wojownicy/Aramty

1

@PatrychoO moje top to ,,Ognia" 2012, ,,I Ciebie też, bardzo" 2021 i ,,Sobie i Wam" 2019

A ta piosenka w tym roku parę razy przesłuchana siada fest

1

@PatrychoO i ciebie też, bardzo najlepsze moim zdaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?