- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
0
Ten Raphinha to robi na Was jakieś w ogóle wrażenie ?
3
@Pawel13sz wiatr na skrzydle potrafi robić.
0
@Messibestplayerintheworld A coś poza tym ? Bo ja jakoś nie jestem do niego przekonany, Neymar w Santosie FC robił na mnie dużo większe wrażenie.
2
@Pawel13sz Żadnego. Poziomem Kolejny Malcom, dodatkowo 3 krotnie przepłacony.
0
@Pawel13sz szczerze, nie mam pojęcia czego się spodziewać, zbytnio go w akcji nie widziałem
0
@Pawel13sz nie wiem, bo nie widziałem chyba ani jednego meczu, ale podoba mi się, że chce tu przyjść i odrzuca wszystko inne
0
@Kinginiesta @Maciek069 Wart maks. 30 mln, a nie 50 + zmienne.
1
@Pawel13sz On jest serio bardzo dobry, dużo Leeds oglądałem. Razem z Bamfordem ciągneli drużynę w ofensywie, szczególnie sezon 20/21. W 21/22 Bamford się wysypał i cała drużyna grała słabiej, ale on i tak robił różnicę, a jak przyszedł March, to go na wahadle ustawiał.
Tekst wziąłem od gościa co śledzi Leeds :)
4
@Pawel13sz żadnego bo jak można jarać się kolesiem z drużyny która ledwo nie zleciała. Już w ogóle zaczynając od tego, że w Anglii gra się skrzydłowym łatwiej bo mają lotniska na flankach. Taki Bale od kiedy opuścił PL to jeden raz przeprowadził w Hiszpanii rajd rodem z Angielskiego boiska objeżdżając Bartre.
1
@Pawel13sz profil Di Marii. Ciekawy zawodnik i był wiodąca postacią w ataku bądź co bądź drużyny z PL wiec coś tam na pewno potrafi + bardzo duzo zapieprza tez w obronie. Osobiście wyżej cenie sobie umiejętności Dembele, ale jeden z nich przynajmniej musi być żeby nasze skrzydła nie były dramatem w następnym sezonie.
1
@Pawel13sz oglądałem kilka meczów Leeds. Wyróżniał się na tle kolegów, ale jak dla mnie bez większego szału. Nie jest słaby, ale do światowego poziomu mu brakuje sporo. Nie wiem skąd taka kwota. Może do tych 30mln byłby ok do rywalizacji w składzie w topowym klubie takim jak Barca.