La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

3

Kessie i Azpilicueta to będą bardzo mądre transfery. Oczywiście, że zostaje margines flopa, ale raczej obaj panowie dadzą radę. Plus to, że za darmo i z rozsądną tygodniówką. W ostatnich latach za dużo było ogromnych transferów, a za mało wyciągania solidniaków za darmo czy za małe kwoty.

4

@aleksandrowielki Przecież Azpilicueta nie przyjdzie za darmo, ma rok kontraktu

1

@aleksandrowielki To raczej dwa bardzo różne transfery.
Azpi to pewniak na swoim poziomie, a Kessie to kompletna niewiadoma.
Hiszpan praktycznie z miejsca ma pierwszy skład, a Iworczyk pewnie głęboka ławka, jeśli nie zaskoczy jakimś super skillem.

0

@TR3YWAY racja, przepraszam za flopa. Jednakże, jeśli do nas trafi za rozsądną kwotę, będę bardzo zadowolony.

0

@RosjaninBut Azpi to pewniak, ale Kessie w określonej roli to też świetny piłkarz. Oczywiście, jeśli zaczniemy robić z niego rozgrywającego, to będzie ciężko. Trzymam kciuki, bo Kessie z wolnego kontraktu, z rozsądną pensją to może być solidny transfer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?