La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

11

"Jeśli władze United naprawdę chcą wstrząsnąć swoim zespołem, to już teraz muszą się pożegnać z Ronaldo. On gra z nimi w pokera po raz drugi z rzędu. Moja wiadomość do Ten Haga i spółki jest więc prosta: pokażcie jaja i pozbądźcie się go!"

- Napisał Stan Collymore dziennikarz "Daily Mirror"

"Ronaldo jest bardzo znany i wciąż bardzo dobry jeśli chodzi o strzelanie goli, ale po prostu nie jest w stanie już dłużej udoskonalać gry najlepszych klubów. Nie był nawet w stanie udoskonalić United"

Stwierdził Dave Kidd, felietonista "The Sun".


Ronaldo jechany w mediach i słusznie ;)

0

@Kondziubarca los chce ze mną grać w pokera

10

@Kondziubarca
Nareszcie ktoś mowi jak jest, a nie lizanie dupska. Prawda jest taka, ze oprócz strzelania bramek, Ronaldo od dobrych 4-5 lat nie pokazuje totalnie nic.

1

@Kondziubarca jestem przekonany że Ronaldo jakby poszedł teraz do Realu/nadal by grał w Realu to robiłby swoje tak jak to robił wcześniej a Benzema, Modric i reszta bardzo dobrych piłkarzy grałaby też dobrze i na pewno forma ich przez niego by nie spadła. Jak ja nie lubię takiego gadania że to przez Ronaldo reszta zawodników gra gorzej. Xd
Jak masz umiejętności to z nim czy bez niego grasz dobrze i tyle. To jego wina że Maglajer sabotował drużynę? Że Sancho nie pokazał tego co w Borussi? Że Bruno pudlowal karne? To wszystko wina Ronaldo?

2

@VegetaPolska Nie zmienia to faktu, ze United zaliczyło gorszy sezon niż poprzedni, a nikt kluczowy nie odszedł. A Benzema z CR nie grał tak jak teraz.

0

@Bagsik88 no dobra, a Modric, Kroos i Casemiro? Grają gorzej bez Ronaldo? Wiadomo mają spadek formy niekiedy ale ogólnie to z pewnego poziomu nie schodzą. A przecież wiadomo że to pomoc jest najważniejsza formacją w piłce nożnej.

2

@VegetaPolska Aha:D Takiej obrony CR nie widziałem... tak i ta trójka obniżyła poziom, gównie przez wiek. Modrić wcześniej zdobył ZP, teraz niema ma to szans.

0

@Bagsik88 ale umiejętności nadal mają. Plus wygrali champions league. To znaczy że grać potrafią czyż nie?

2

@VegetaPolska A czy ja napisałem, że nie? Nie bez powodu transfery do pomocy. A w United kto kluczowy z pomocy odszedł względem ostatniego sezonu, że zagrali teraz gorzej?

0

@Bagsik88 no owszem, ckm już będzie coraz słabsze to wiadome, ale chodzi mi o to że jak grali z Ronaldo i jak teraz grają bez niego to przecież nie zapomnieli jak się gra. Jak ktoś jest dobry, bardzo dobry to nie ważne z kim ale utrzyma swój poziom

2

@VegetaPolska Czyli co wcześniej Benzema nie był taki dobry? Courtois też? A np. Bruno grał ponad stan?

0

@Bagsik88 Benzema zawsze był dobry choć miał pewien przestój w którym chciałem żeby odszedł bo się kompromitowal. A Courtois miał słabszy tylko pierwszy sezon. Ronaldo już wtedy w drużynie nie było jak przyszedł Courtois

1

@VegetaPolska Benzema był dobry, a teraz to TOP, więc jest różnica. Courtois ok.

0

@VegetaPolska W Juve się to samo podziało. Przyszedł i rozwalił kolektyw. Wyżej jest post, że bez Ronaldo Juve strzeliło 86 goli, a z nim 75,77, 79 bodajże. United też ogólnie strzeliło mniej goli z nim niż bez niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?