La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

20

Marzenie: Barcelona ściąga Lewego, a za te 2 lata zdobywa z nim Ligę Mistrzów eliminując po drodze Baja Mónsia. Najfajniejsze, że to marzenie wcale nie jest tak nierealne.

2

@macio_944 Najlepiej wynikiem 8 - 2

0

@macio_944 no trochę jest :P LM w 2 lata to byłby cud

1

@FCB24 wcale nie, skoro Real mógł wygrać, grając taka kaszanę i to praktycznie bez wzmocnień kadrowych to i my możemy ;)

4

@FCB24 Podobnie się mówiło o 4:0 na Bernabeu, o wicemistrzostwie w zeszłym sezonie, a skrajne jednostki nawet o udziale w Lidze Mistrzów 22/23.

W futbolu w jeden sezon może się wszystko zmienić, a tym bardziej jeśli klub ma jasno określony cel sportowy z trenerem, który zna klub i ma ogromny potencjał.

0

@macio_944 jeden mecz 4-0 a wygranie LM to zupełnie co innego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?