- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2872 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2872 Culés
5
Mam tylko nadzieję, że kolejny premier nie okaże się Scholzem albo Macronem w stosunku do Ukrainy. A mam co do tego złe przeczucia :/
A swoją drogą to w takim razie chyba koniec tej tzw. "Alternatywy dla UE"
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @michal26
1
@Kgorecki2500 Lipa, na bak nowy premier będzie lizał tyłek Putinowi.
1
@Kgorecki2500 Jestem praktycznie pewny że kolejny premier obierze inny kurs i zostanie do pomocy Ukrainie tylko USA i jeszcze polska.
1
@Kgorecki2500 co powodem?
0
@michal26 Pomijajac, że w kilka dni odeszło mu z rządu kilkudziesięciu ministrów to zdaje się, że sytuacja gospodarcza w kraju nie jest za ciekawa a sami Brytyjczycy są na niego "bardzo mocno zdenerwowani" przez jego zachowanie w czasie pandemi.
1
@Kondziubarca niekoniecznie. Zależy kto będzie.
Poza tym masz jeszcze Skandynawię, kraje bałtyckie, Rumunię, jakby nie patrzeć - są Turcy, Izrael, Japonia, są Czesi, Słowacy. Aczkolwiek UK pomagała bardzo.
Tutaj rozgrywka geopolityczna się toczy. Walczymy o prymat w środkowej Europie i możemy przy pomocy USA wykolegowac Niemców i Francuzów. Oby UK poszło na linii anglosaskiej
1
@Kgorecki2500 funt brytyjski mocno idzie w górę, a wydaje mi się, że gospodarka aż w tak słabym stanie nie jest.
Tak tak. O ministrach wiem, ale pytam właśnie czemu nagle tylu polityków odeszło z rządu.
2
@michal26 @Kgorecki2500 Podobno głownie teraz afera obyczajowa sprawiła że dzieje sie ten cyrk, na ważne stanowisko dał gościa który został oskarżony o molestowanie kolegów z partii i Boris o tym wiedział i nie chciał z tym nic zrobić.
Dokładniej chodzi o Christophera Pinchera, "Polityk przyznał się publicznie do winy i zrezygnował z pełnionej funkcji. Pomimo nacisków premier Johnson nie chciał przyjąć rezygnacji i zawiesił posła dopiero kilka dni później."
2
@michal26 Coś takiego znalazłem:
"Falę rezygnacji wywołała sprawa posła Chrisa Pinchera, byłego już zastępcy whipa, czyli osoby odpowiedzialnej za dyscyplinę w klubie poselskim, którego Boris Johnson powołał na to stanowisko, a wcześniej na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych, choć wiedział o kierowanych wobec niego zarzutach dotyczących molestowania seksualnego. Sprawę pogorszyły mało wiarygodne i, jak wszystko wskazuje, nieprawdziwe wyjaśnienia, które przez ostatnie kilka dni składał rzecznik premiera." [TVN24]
@Kondziubarca O właśnie coś takiego
2
@Kgorecki2500 I gdyby nie ta sprawa to rząd Borisa spokojnie mógłby kontynuować..
2
@Kgorecki2500 @Kondziubarca czyli nie stan gospodarki był powodem.. no i to jest akurat dobra informacja. Masakra. Brytole są walnięci na twarz xD
0
@michal26 No odejść z rządu i problemów Johnsona faktycznie nie. Gdzieś miałem w głowie, że w telewizji mówili o dużych strajkach w UK i pewnie dlatego.