La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

10

https://x.com/unveilNEWS/status/1545359502572232704
Brawo Jaro i Vateusz!
Brawo Glapiński!

1

@FC1899Barca @Bykunn jak tam :D

0

@NaFazieHitman co jak tam? :D

4

@FC1899Barca Jak to było ?? #MimowszystkoDuda

0

@Bykunn 28 groszy zostało do 5zl

0

@Cwaniak4 Co może Prezydent w tym kraju? Prawie nic... Xd

0

@NaFazieHitman kupa piniędzy jeszcze dzieli :D ale fakt wygląda to dość niepokojąco ;)
@FC1899Barca vetować

0

@Bykunn veto wraca do senatu i ? I Lipton xd jedynie odwlekanie w czasie.

1

@FC1899Barca nie. Veto wraca do Sejmu który może je odrzucić 2/3 większością głosów. Ciekawe skąd by tyle wzięli

konto usunięte

0

@FC1899Barca

Może zablokować każda ustawę. Weto oznacza jej definitywny koniec w tych realiach.

1

@Bykunn fakt, Senat z Sejmem mi się pochrzanił i myślałem że wystarczy większość. Zwracam honor ;]

1

@FC1899Barca no problem ;) ten system jest porąbany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?