La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

6

Max Verstappen o odniesieniu się do słów Hamiltona w kontekście jego walki z Leclerciem w Copse w tym roku.

"Moim zdaniem to świetne, że mając 37 lat, w końcu rozumiesz, jak przejechać przez dany wierzchołek zakrętu. On nadal się uczy, co jest pozytywnym znakiem dla młodych kierowców. Mając 37 lat, wciąż możecie się uczyć!"

Poza szyderczą odpowiedzią jednak wyraźnie wskazał różnice w sytuacjach.

"Na nagraniach widać, jak bardzo różnią się te incydenty. Charles zostawił Lewisowi mniej miejsca niż ja przed rokiem, a nie doszło do kontaktu. To mówi wszystko. Nie zapominajmy też, że Hamilton dostał karę za incydent z ubiegłego sezonu. To jasno pokazuje, kto był winny. Nie ma sensu o tym dalej mówić".

@Encore @MesQueUnClub96 @Chaoss @against_modern_football @kewin

2

@mekston Co za rasizm

konto usunięte

4

@mekston Max chad

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?