La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

6:2 dla Anglika w pierwszym.Póki co bardzo łatwo.

0

@Encore Normalnie w finale będzie

konto usunięte

0

@Encore Sinner w drugim też miał łatwo.

0

@MesQueUnClub96 No Nole ma szczęscie że mega łatwa drabinka także i tak to przejdzie

konto usunięte

0

@Encore A Rafa to miał trudną drabinkę?

6

@MesQueUnClub96 No Fritz/Kyrgios>Sinner i Norie

2

@MesQueUnClub96 Rafa bez treningów praktycznie i bez żadnego turnieju na trawie, plus reperowanie stopy xD

0

@Encore Jak narazie Djokovic popelnia mnostwo bledow, ciekawe w ktorym momencie wejdzie na swoj normalny poziom, bo wtedy skonczy sie prawdopodobnie dobra seria Norriego.

1

@MesQueUnClub96 Rafix miał trudną drabinkę - wiadomo po wypadnięciu Cilica i Bereta się uprościła (szczególnie 4 runda), ale 1/4 miał trudniejszego rywala, i w potencjalnym 1/2 też.

1

@JimMorrisonFCB stawiam, że już w tym secie wejdzie.

konto usunięte

0

@Encore No już bez przesady. Teraz twierdzisz jakby Sinner to by jakiś cienias

0

@MesQueUnClub96 Sinner na ziemi > Fritz na ziemi. Fritz na trawie > Sinner na trawie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?