- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
1
Krycha podobno odejdzie do shababu coś tam. Robi to żeby nie skończyć jak Rybus i być nadal powoływanym ale z drugiej strony, czy liga arabska, katarska czy jakaś tam to odpowiedni poziom żeby być powołanym? Michniewicz Bielika od razu outuje i mówi że z trzeciego poziomu w Anglii to na mundial nie pojedzie a przeciez tam jest lepszy wyższy poziom niż u Arabów. Masakra
0
@VegetaPolska Troche hipokryzja bo u arabów czy w Ligue One jest pewnie wyższy poziom niż w Ekstraklapie.
0
@VegetaPolska Wiedział, że w Europie nikt mu tyle kasy co w Arabii nie sypnie, to poszedł tam.
0
@Clue no to prawda
0
@VegetaPolska Pewnie chce gdziekolwiek się przygotować do MŚ, a po nich pewnie zakończy kariere reprezentacyjna
1
@szymon6847 a kto będzie powołany z ekstraklasy? No a jak ktoś będzie to pewnie murawy nie powącha. A Krycha będzie grał w podstawie. I znowu nas obnaży jakimś balonem jak z Senegalem albo czerwem jak ze Słowacja. Krychy koniec był w 2016 - 2017 roku i potem to już jego upadek. Po ostatnim euro nie powinien być powoływany. Wystarczająco duzo razy przegrywaliśmy przez jego głupotę i brak umiejętności. Chłop już jest wrakiem, jest wolny, ociężały. Nie potrafi przyjąć kierunkowo, w każdym meczu się podkłada pod przeciwnika i jak jeszcze kiedyś sedziowie to odgwizdywali to od pewnego momentu już nie gwiżdżą i przez jego taka zabawę nas kontrują.
1
@Image od roku już nie powinien byc powoływany po tym jak zniszczył mecz ze Słowacja
1
@VegetaPolska Michniewicz to za dużo gada i później dziwne sytuacje wychodzą. Polska reprezentacja nie ma aż tylu dobrych piłkarzy, żeby rezygnować z kogokolwiek ze względu na ligę w której występuje.