La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 957 Culés

0

Może taki był układ by Raphinie odpuścić Chelsea, wtedy oni dają Azpi, Alonso i może Kounde odpuszcza?

konto usunięte

0

@tbas xD

konto usunięte

1

@tbas Zajebisty deal może zastąpisz Alemanego na stanowisku dyrektora sportowego

0

@tbas i po co ?
Nam potrzeba tych transferów.

Niech biorą Anthony z Ajax- osłabią ManUTD czy Arsenal.
Mając Sterling - Anthony skrzydła mogą poszaleć BPL.
poza tym mają dobrych pomocników.

Im FDJ by siadł - i to by tam lepiej pasował jak w ManUTD

0

@Emhyr odnosiłem się do plotek z dzisiejszego dnia. Ale Romero twierdzi że jednak obaj.

konto usunięte

0

@tbas Nijak się to ma do plotek to co napisałeś nie kompletnie sensu. Azpi Alonso nie kosztują razem nawet 15 mln Kounde nie ściągają to po co odpuszczać Raphinhę dla czegoś takiego?

0

@Emhyr skąd wiesz czy Kounde do nas nie trafi?

konto usunięte

0

@tbas Kounde nie trafi do Chelsea bo napisałeś że może Kounde odpuszczą chodziło ci o Chelsea tak?

0

@Emhyr Chelsea negocjuje z Sevilla. Nawet dziś był news. Może i się wycofali, ale temat był

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?