La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

Szkoda, że podpisujemy szklankę i niezbyt rozgarniętego życiowo piłkarzyka, a ludzie się jeszcze z tego cieszą. Podpisujemy go tylko dlatego, że żaden klub go nie chciał. Odpowiedzcie sobie dlaczego. Owszem wydaliśmy kupę siana, ale zamiast już pozbyć się raz na zawsze i zapomnieć, wchodzimy znowu do tej samej rzeki. A w trakcie sezonu znowu zaczną się narzekania i te same problemy co wcześniej, może wtedy przejrzycie na oczy.

0

@TR3YWAY podpisujemy najlepszego piłkarza rundy wiosennej.

1

@TR3YWAY Koszt - tyle co pensja. Trzeba brać, bo możemy skończyć bez jakiegokolwiek skrzydłowego, a jednak nasza szklanka co nieco terroryzuje rywali.

0

@tbas To nadal niewiele dobrego

2

@tbas jedna runda to trochę mało na tyle lat. Nie jestem przekonany do tego pozostania. Już nawet nie tylko piłkarsko, ale i to jak postąpił czekając do końca kontraktu i szukania szczęścia wszędzie. Ale skoro Xavi go chce, a zarząd uzna, że nas stać to niech działają. Najwyżej znowu powiem "a nie mówiłem?" :]

0

@TR3YWAY to kogo podpisać z obecnym budżetem, Mbappe, Haalanda i de Bruyne do spółki ?

1

@arasz1819 jak był zdrowy staty miał nie tylko w rundzie wiosennej. Ja się mega cieszę że zostaje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?