- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
2
Chciałem sobie FIFE 22 ogarnąć z Game Passa, ale jak widzę jak bardzo "realistyczna" jest to gra, to ochota przeszła... :)
Swoją drogą chyba nie ma innych gier niż gry piłkarskie, które rok w rok dostają bęcki w recenzjach od graczy, a i tak jakimś cudem mają miliony odbiorców. Fenomen.
A te gry powinny być dużo, dużo lepsze. Pod każdym względem.
0
@macio_944 Odpal sobie karierę i po prostu nie używaj tych nierealistycznych sztuczek. Wtedy gierka jest bardzo przyjemna.
3
@macio_944 zagraj sobie w pesa. Content biedny, ale gameplay satyfsakcjonuje
1
@kuz Może spróbuję... choć mam sporą awersję do FIFY, dla mnie jest po prostu mega sztuczna i dziwna. Ale może spróbuję w oczekiwaniu na UFL.
@PatrychoO Mam wersje 2019 i czasami gram. Zdecydowanie lepszy gameplay niż w FIFIE, ale właśnie ta ubogość mnie już powoli odpycha.
3
@macio_944 Przeciez on takie sztuczki w kazdym meczu robi, jedyne co nierealistyczne to cieszynka na koncu.
2
@macio_944 Gdyby skill run był robiony Messim, a nie CR7 to bys się tu rozpływał nad realizmem tej gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@JimMorrisonFCB W punkt.
@Ojciec5tkidzieci To podobnie jak z komentarzami. Gdyby to napisała osoba w miarę inteligentna, to bym dał zielonego. A tak... ¯\_(ツ)_/¯
0
@macio_944 gram od początku i jeszcze nie trafiłem na nikogo kto by umiał używać skillów
0
@Transu96 bo nie umiom
1
@macio_944 znaczy miałem tu na myśli eFootball 2022 i MyClub czy jak to tam nazwane jest
2
@macio_944 no mówię, takie bramki to ci zrobi runthefutmarket, a nie pierwszy lepszy fifacz