- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Novak docelowo chce 30 szlemow. Da radę?
1
@Cvzx Nie ma szans
1
@Cvzx Nie. 25 max
0
@Cvzx jak będzie gral we wszystkich to tak. Chyba, ze przez Covid czy coś nie wystąpi, ale sportowo da radę
0
@Cvzx Raczej nie, ale na pewno zrobi wszystko, żeby mieć ich najwięcej z wielkiej trójki. Będzie grał pewnie najdłużej, więc ma spore szanse na to. Z drugiej strony może być tak, że w wielkim szlemie, zagra dopiero na RG.
1
@Cvzx Nie ma szans, nie dobije nawet do 25.
0
@JimMorrisonFCB 25 jest realne, jeżeli będzie mógł grać w każdym wielkim szlemie.
0
@JimMorrisonFCB Czemu nie? Biorąc pod uwagę jak sie prowadzi? Sam Wimbledon na spokojnie jeszcze 4x moze wygrać.
0
@takisobiektos Latka leca mimo wszystko, co raz trudniej bedzie mu wytrzymywac cale turnieje, juz w tej edycji musial gonic w meczu z Sinnerem i Kyrgiosem tez.
1
@JimMorrisonFCB Ale to że musiał odrabiać to nie jest nic niezwykłego :D
Aczkolwiek jestem wielkim fanem Novaka ale w 30 absolutnie już nie wierzę. Jak będzie mógł grać na AO i USO to 25 zrobi
0
@Cvzx na pewno przy niemożności gry w US Open i AO nie da rady.
Jeśli Nadala będą trapić kontuzje, a Novak będzie grał wszędzie, to spokojnie może to osiągnąć. Teraz nie ma Federera, a reszta nie ma podjazdu na dłuższej mecie. 5 lat jeszcze pogra. Daje to 2 trofea na rok. W tym roku zdobył jedno i faworytem do US Open jest
0
@michal26 Małe szanse, że Djokovic zagra w US Open. Teoretycznie byłby faworytem, ale wygrał tam tylko trzy razy. Wiele finałów przegrał, a i nawierzchnia chyba nie do końca mu pasuje.