- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
56
Alemany podobno potrafi grać w bierki rozgotowanym makaronem.
5
@Kluivert_P Nie wrzucaj takich rzeczy bo zapoczątkujesz nitkę bezbeków.
3
@Kluivert_P Podobno jego żona również ^^ ale Mateu już ma receptę na niebieskie pastylki
0
@MesQueUnClub_87 na marginesie nie wypowiada się o cudzych żonach w taki sposób. No chyba że nie przeszkadza ci jak ktoś by tak mówił o twojej
5
@Barca1922 Nie mam żony, ale mam za to poczucie humoru w przeciwieństwie do ciebie.
0
@MesQueUnClub_87 ja też mam poczucie humoru . Jednak takie żarty są niesmaczne człowieku . Jakoś słabo się słucha jak typ np. w pracy (słyszałem wiele razy ) miał wolne na drugi dzień wraca i na pytanie gdzie byłeś ? Mówi no ty byłeś w pracy to ja siedziałem na twojej starej. I dwa głąby się z tego śmieją . Nie widzę w tym poczucia humoru tylko niskie IQ i brak szacunku do swojej kobiety. Ale jak kto lubi .
1
@Barca1922 Porównujesz mój żart na temat potencji do siedzenia na czyjejś starej? to nie wiem co mam w tym momencie myśleć o twoim IQ. Albo się ma dystans do siebie, albo się go nie ma, a ty właśnie pokazałeś, że masz za kołnierzem sztywny kij. Idź umoralniaj tam typów w pracy.
0
@MesQueUnClub_87 ja nie pracuje już od 10 lat ;) a twój żart był na takim samym poziomie. Zresztą obserwuje twoje wypowiedzi od niedawna i inteligencja nie grzeszysz niestety . Żartownis się znalazł ;)
0
@Barca1922 Naprawdę dużo do mojego życia wniosła opinia jakieś anonima z internetu. Obserwuj dalej, chętnie jeszcze pogadam przy kolejnych okazjach.