- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
4
Zaraz, zaraz. Sterling, który często nie był pierwszym wyborem Guardioli i miał rok kontraktu poszedł za 60 mln do Chelsea, a niektórzy z was wierzą ,że Bernardo, będący trzonem ekipy z Etihad i mający 3 letni kontrakt tutaj trafi za kasę z De Jonga? De Jong by musiał pójść za nie wiem, 120 mln żeby to się mogło udać. Pep może mrugać do Barcelony niejako ją, wspierając, ale wyciąganie najlepszych zawodników z topowych , angielskich klubów to zawsze niesamowicie gruby hajs. W tym momencie dla Barcelony za gruby. Liczę na pozostanie Frenkiego i wierzę, że City przyjmie jakąkolwiek ofertę z rozsądnych- z punktu widzenia Barcy.
0
@koziar Pep zawsze powtarza że nie chce piłkarzy którzy nie chcą być w drużynie, więc nie będzie go trzymał na siłę
2
@koziar W City jest nasz człowiek Txiki Begiristein czyli dyrektor sportowy a także Guardiola. Jestem przekonany że zgodzą się na płatność w ratach tak jak za Ferrana bo kasa im nie jest za bardzo potrzebna a sam Bernardo chce i Mendes chce to zrobić.
0
@koziar Sezon temu i na początku poprzedniego Bernardo grzał ławę u Pepa. Dopiero w decydującej fazie sezonu grał od deski do deski.
1
@Emhyr i Ferran Soriano
0
@kamiVeB O ile rozegranie 50 meczów w City w większości w podstawie to grzanie ławy.
0
@Emhyr To pozdro. Oddali nam typa, który nic tam nie grał i był do odpalenia. Ale nie oddadzą nam swojej gwiazdy, weźcie się obudźcie.
0
@koziarJa tutaj ostatnio właśnie porównywałem ten transfer do Raphinii z kims kto uważał że za drogo i argumentowałem że starszy Sterling kosztował jedynie 5mln mniej (patrząc na kurs Euro wyszło mi 55mln). Teraz z twojego komentarza widze że jeszcze na dodatek tylko rok kontraktu i nawet nie był w żelaznej 11. Zatem utwierdzam się w przekonaniu że Raphinia nie był przeplacony tylko takie są obecnie ceny i dostępność skrzydłowych.
1
@don'T.R.I.P.e W Anglii Everton może wydać 200 mln w okienko, tam jest inna sytuacja w całej lidze. Realna opłacalność transferu wychodzi po czasie.
0
@Marcelinho99 Powiem ci tak zobaczymy. Zapewne należałeś też do tych co mówili że nikogo nie kupią w tym okienku.