- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1255 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1255 Culés
0
Jeśli Barca aż taką siła próbuje wypchnąć Frankiego z klubu to sama z siebie robi pośmiewisko i pokazuje się ze złej strony. Kto mu dał taki kontrakt jak nie Barca? Teraz nagle to problem i wypad? Zarząd nie jest od dzisiaj, więc od roku nie dało się go jakoś przegadać do odejścia tylko teraz straszą niewiadomo czym? Barca więcej niż klub, ale zawodników traktuje jak śmieci. Co Frankie winien że Barca ma długi? Gdzie odejście innych darmozjadów typu Umtiti, Puig, Braithwait? Ich się nie da wykopać siła z klubu?? Kolejny sezon będą ciągnąć pensje za grzanie stołku na ławce czy trybunach. Może najpierw ich wykopiemy potem będziemy szukać dalszych oszczędności. Roberto, Pjanic kosztem Frankiego? Aha.. fajnie..
0
@Tomi61661 Ale kto dał mu taki kontrakt? Poprzedni zarząd a obecny musi po nich posprzątać.
0
@Tomi61661 A jaka masz pewność, że nie negocjowali obniżenia pensji podczas sezonu? Oczywiście że ma kontrakt, tylko jeżeli go nie obniży to będzie musiał być sprzedny bo jest zbyt wysoki. Z pozostałymi pewnie będą rozwiązywane kontrakty bo żaden chętny się nie znajdzie żeby ich kupić z taką pensja, na Frankim można jeszcze dużo zarobić. Spójrz z perspektywy obu stron a nie tylko jednej.
0
@skorupa1117 No dobrze tylko ja na miejscu Barcy najpierw bym posprzątał syf, a potem meblowal skład. Robią tak że nakupowali i co zdziwko, bo nie ma za co zarejestrować i wypychają Frankiego siła? Barca w tym momencie się ośmiesza i pokazuje że nie ma szacunku do zawodników.
0
@Tomi61661 Ale równie dobrze żeby posprzątać syf i rozwiązać kontrakty może trzeba sprzedać Frenkiego? Może trzeba poczekać na drugą dźwignie finansowa? A może wystarczy, żeby Holender zrobił to co robią inni gracze Barcy i obniżył kontrakt?