La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

3

Nie jestem fanem Lewandowskiego jednak niezwykle cieszy mnie jego sukces. Piękne ukoronowanie jego kariery i mam nadzieję, że mimo wieku da nam wiele radości i bramek.
Generalnie uważam, że Bayern zrobił doskonały interes. Sprzedał piłkarza 34letniego za 50 baniek, czyli tak jak od początku oczekiwał. Barcelona po tym, jak Lewy się zdeklarował, ucierpiała by bardzo wizerunkowo, gdyby nie dopięła tego transferu. Bayern za to świetnie wykorzystał trudną sytuację Barcy i nie uległ.

Z punktu widzenia Barcy to nieco ryzykowny transfer. Lewy mimo, że jest w doskonałej formie, nie jest już 20latkiem. Sportowo nie wiadomo, czy się sprawdzi i trzeba się będzie przekonać. Każdego meczu już też pewnie nie będzie grał więc mam nadzieję, że będzie się uzupełniał z Aubą.
Marketingowo to świetny ruch, ogromna rzesza fanów Lewego na pewno rozpocznie pielgrzymki na Camp Nou, a nawet po prostu dla zwykłej chęci zobaczenia naszego rodaka w koszulce Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?