La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

25

Ronaldo to już jest tak sfrustrowany, że go nigdzie nie chcą, że zaraz chyba będzie zainteresowany dołączeniem do mojej Sarmacji Będzin.

Niestety gadałem już z prezesem. Nie chcą go.

2

@macio_944 Nie chcecie wielkiego mentala? No i co ma chłopak teraz zrobić, jak nikt go nie chce? :D

7

@macio_944 jakby Messi dzisiaj ogłosił, że chce odejść z PSG, to idę o zakład, że większość klubów by go chciała u siebie ;)

7

@michal26 Pep by go zgarnął od razu :))

0

@michal26 teraz tak, nie wiadomo jak będzie za 2 lata jak będzie w wieku Ronaldo

1

@Lionel_Messi10 Bernardo Silva do nas, Messi do City, Depay do PSG. Taki układ bym przyjął mimo mojej chęci do pozostania Holendra u nas. Oczywiście nierealny całkowicie scenariusz.

1

@LionelM95 będzie lepiej. Messi jest typem piłkarza, który nawet w wieku 50 lat, jak będzie trzymał formę, to będzie robił różnice.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?