- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
11
Czyli dodatek węglowy nie jest na węgiel. XDDD
@tomek8756 @Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @Przemek2323 @Barca1992
6
@MesQueUnClub96 To jest tak żenujące, że oczy bolą jak się to czyta.
1
@MesQueUnClub96 a kto ma dostać ten dodatek?
3
@MesQueUnClub96 + wypłacany jest z kredytu/dodruku złotego i będzie miał działanie proinflacyjne (a więc stopy procentowe kredytów znowu będą musiały pójść w górę albo inflacja zacznie przebijać z 20%). Ekonomia po pisowsku
3
@Abominacja Gospodarstywa które używają pieca na węgiel jako głównego źródła opału i są zgłoszone do gminy (obowiazek był do końca czerwca).
1
@Abominacja domy z piecem na węgiel. A to wychodzi 12 mld złotych tak po prostu sobie wydane
1
@MesQueUnClub96 a co z tymi co grzeją gazem lub prądem przecież te źródła energi również idą mocno do góry, dlaczego tylko użytkownicy węgla mają dostać 3000?
2
@Toretto spytaj rządu
3
@Toretto Źle postawione pytanie -właściwe powinno brzmieć - dlaczego ktokolwiek ma cokolwiek "dostawać od rządu".
0
@maroon jasne, ale ciekaw jestem jaka jest tutaj zależność zdaniem pisiorow.
1
@Toretto Zależność jest prosta- czy to pisiory czy jakakolwiek inna opcja rządząca to za ich decyzjami stoją jedynie słupki sondażowe. Skoro powstał ( a raczej sami wywołali) kryzys związany z dostępnością węgla to na szybko gaszą ten pożar i udają że cokolwiek robią. Myśleli, że zamydlą ludziom oczy tą absurdalną ustawą którą teraz Duda na dniach podpisał, no ale nie pykło.
0
@Toretto Gaz miał obniżke 0% podatku przez okres zimy i pewnie w przyszłą zime będzie podobnie