La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

3

nie uważacie, że to szukanie piłkarzy z naszym "DNA" to przynosi więcej minusów niż plusów? Zwłaszcza w obronie. U nas priorytetem nie jest to by obrońca czy bramkarz dobrze bronił; najważniejsze, że dobrze gra nogami a to czy tam broni czy nie to już mało istotne

konto usunięte

3

@FCB24 bramkarz nie musi dobrze bronić, musi dobrze grać nogami
obrońca nie musi dobrze bronić, ważne żeby umiał wyprowadzać piłkę
Filozofia Barcelony

konto usunięte

1

@FCB24 A mi się wydaje że właśnie to okienko pokazało że nie szukają już mitycznego "DNO". Kessie Raphinha Lewy. Torre nie był sprowadzany pod DNA tylko z powodu niesamowitego talentu a Christensen jak każdy obrońca

0

@Emhyr Kessie raczej by nie kupili gdyby nie za darmo byłby :P Raphinha to raczej własnie ma to "coś", tak samo jak Torre (tu zgaduje, bo nie oglądałem za wiele). A Christensen też umie wyprowadzać piłkę, a wali klopsiki lengletowskie co chwilę :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?