La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

0

Coś mi się wydaje że jak Kounde przyjdzie to bardzo często będzie grał na PO.
Araujo to pewniak na środek a mamy jeszcze Christensena, Pique i Erica.
Roberto przy dobrej formie nadaje się tylko na zmiennika a Dest mimo że bardzo go lubię i uważam go za przyszłość naszej prawej strony to jak na razie nie jest aż tak regularny.
Xavi będzie miał ból głowy gdy wszyscy będą zdrowi i bardzo dobrze, rywalizacja też pozytywnie na zawodników.

0

@Roobo Kupowanie SO za takie pieniądze żeby grał na PO to marnowanie pieniędzy i samego piłkarza, sporadycznie być może wskoczy na bok obrony ale wątpię żebyśmy go tam często widzieli

0

@marcin62 być może w czasie gry będziemy grali 3 obrońcami a alba będzie śmigał na atak i zwolni go ze średniej obrony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?