La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

57

Panowie, patrzę na Luisa Suareza i co ja wam mogę powiedzieć? Masa rekordów, trzeci najlepszy strzelec w 123-letniej historii klubu, gol w finale Ligi Mistrzów, hat-trick w Klasyku na Camp Nou, w którym Barcelona mogła świętować strzelenie manity największemu rywalowi, MSN, najlepszy strzelec reprezentacji Urugwaju, ten piękny gol niemal z połowy boiska za czasów gry w Liverpoolu (kibice Norwich pamiętają), podziurawienie Davida Luiza w meczu przeciwko PSG i również piękny gol, 21 goli w autobus...znaczy w Atletico Diego Simeone i wygranie mistrzostwa, najlepszy strzelec reprezentacji Urugwaju, gole z woleja, przewrotki, pięty czy z zerowego kąta i wiele, wiele innych wspomnień, które teraz uciekły mi z głowy.

Piękna to była europejska przygoda, niech teraz naszemu El Pistolero wiedzie się w ojczyźnie i oby zdrówko dopisywało, bo czeka na niego jeszcze Last Dance na Mundialu :)

5

@Worny Dlatego ja wolę tego typu napastnika niż Lewandowskiego.

6

@Worny
Styl skopiowany wprost z Mathieu de Bora von Dębica

2

@Sawik_10 Trochę tak, ale zabrakło czegoś w stylu "Luis Suarez. Klasa. Wspanaiły zawodnik. Rekordy. Puchary...", ale aż tak mi się nie chciało kombinować :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?