- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
1
Po meczu Barcy obejrzałem mecz Realu (2-2) i powiem wam, że ten Rudiger nie zagrał jakiegoś udanego meczu. Pierwsza bramka stracona idzie na jego konto, gdzie nie przypilnował obrońcy, potem chłop się kłóci z typami z drużyny przeciwnej. Generalnie, mecz miał średni według mnie, ale o popełnionych przez niego błędach wszyscy milczą. Ja wiem, że to sparing, ale jednak mam wrażenie, że gdyby to Militao zrobił, to nie miałby życia, a tak, nowy transfer, to nie można nic złego powiedzieć.
2
@Sau_Ron Przecież Militao odwalił karygodny błąd z nami i nie ma życia? bez przesady. W Realu maja wywalone na te sparingi, bo jakby taki błąd zrobił w lidze to by go powiesili za jaja
1
@Sau_Ron oprócz tego błędu zagrał całkiem nieźle, wiadomo że brakuje mu rytmu ale on z czasem się pojawi. Nie wiem czemu tak ludzie panikują, jeszcze niech się pojawia głosy że on nie wypali to skisne. On i Tchoumeni będą grac w podstawowej jedenastce wiekszosc meczów.
0
@Image Bez porównania. Militao akurat spotkała krytyka.
1
@Sau_Ron Nie ma co patrzeć na to, kto co i jakie błędy tam robi, bo w ogólnym rozrachunku liczy się wynik na koniec sezonu, a tam ostatnio nas Real przebija, więc transfery obydwu klubów sprawiedliwie będzie można ocenić na koniec sezonu, a nie sparingach, po których już Lewego skreślili tu niektórzy.
0
@Sau_Ron Gdzie ta krytyka była? Chyba na stronie Realu tylko, bo na pewno nie w mediach
0
@VegetaPolska tzn z nami to on kopnoł w lewego w polu karnym w ramie inaczej by się lewy ustawił mógł distać w twarz.Niebezpieczne zagranie byłby karny.Araujo go obiegł a potem uciekł z pilką zresztą wystawiając nogę spowodiwał jego pudło.
Na plus można zalicxyć decyzje za Rajd i interwecje z Raphinhia.Ale dla barcy jest za wolny.Bo gra wysokim ptesingiem.Dka Realu to dibry transfer bo miltao czy Aoaba fizycxnie są slabi
0
@Borneo wytłumacz mi, jak najszybszy stoper w Anglii mógłby być za wolny dla Barcy? Araujo go wyprzedzil bo on też jest szybki ale Rudiger jest w fazie przygotowania do sezonu i dlatego był taki wolny. W sezonie, nogi będą nieść
0
@VegetaPolska błagam cie dziś go ojechał zawodnik z clubu America jakiś no name.Nie róbmy z kogoś kim on nie jest.Nie jestem czlowiekiem ktory nie dostrzefam dobrych stron u zawpdnika i tez o dobrych stronach jego napisałem.Nie bedę udawał że to bóg jaki szybki zawodnik.Bo na dziś jedt wolny.Jeśli zobaczę że w następnych meczach ten element poprawi to zmienie zdanie.Na dziś nie widzę go w Barcy ale uczciwie dla Realu jest dobry bo uzupełnia innych.Tutaj trzeba zawodników ktorzy właśnie nie dadzą się obiec.Araujo nie przegrał rok temu pojedynku miedzy innymi dlatego ze nie tylko jest silny i przepchnoł koulibaly jak chciał ale takze że jest bardzo sxybki i na pierwzzych metrach jak i w samym biegu.W zasadzie jest kompletnym stoperem poprawił rozegranie ale jeszcze może tu sporo zrobić.W tym punkcie Rudigier jest od niego lepszy ale Araujp jest dużo młodszy.No i ma samych w tym elemencie wybitnych zawodników Pique, Eric który miał w Mc najleosxy% podań.Christiansen , kounde Pique.Wszyscy świetnie rozgrywają.A jego trenetem jest xavi który poprze materiały video pracuje nad nim i Dembele aby ich poprawić.Szykuje się mega kompletny stooer.No i jest mlody więc ma lata czasu aby być lepszym.
Natomiast mocne strony rudigiera to zastawianie celnie podaje także z pierwszej i potrafi wyjść z kontrą , jest to silny zawodnik.Natomiast zdaża mu się mieć wpadki jak dziś i podjęcie decyzji w polu karnym aby wysoko podnieść nogę i kopnąć lewego to mega nie rozważne.I gdyby jego Alaba nie uratował przed strzałem lewego.To z jego debiutu by się wszyscy nabijali.Że Araujo go ośmieszył i zawalił bramkę.On o tym wie i dlatego ruszył do Araujo bo wszedł mu na psychę.To plus że lubi rywalizować ale i mógł dostać czerwo i osłabić zespół.Jeśli miałbym oceniać debiut rudiguera to 3+.Na pewno nie wiecej.Bedę mu się przyglądał a w Barcelonie go nie widzę.Każdy naoastnik wie.Wypuszczam piłke i na puerwszych metrach go mijam mam sam na sam.Przez ten element tak naprawdę nie wielu stoperów się nadaje na ten zespół.Także Erica bym widział na defensywnym pomocniku.Z tego samego powodu co Rudigiera jest za wolny.Chyba że gramy przeciw zespolowi gdxie napastnik czy skrzydłiwy nie jest za szybki.Dla mnie Eric jest u nas na ostatnim miejscu.
0
@Borneo skoro jest taki wolny to dlaczego w poprzednim sezonie był najszybszym stoperem premier league?
0
@VegetaPolska mnie nie obchodzi co było kiedyś tylko co pokazuje teraz.Może ma za duży przyrost masy w stosunku do szybkości.Bo jeśli tego nie kontrolujesz to spada ci szybkość to nie jest 20 latek on wchodzi w 30.Każdy ma inną przemianę materii.Na dziś j jak dla mnie i się do Barcy się nie nadaje.Zribił pewne rzeczy fajnie pewne rzeczy nie.Dlatego go oceniam go średnio 3+ i widzę mocne punkty u niego ktore mogą pomoc realowi.Nie jest to transfer dla Barcy z przyczyn o ktorych mówiłem.Nie staram się być jesdnostronny gdyby tak było bym go zjeb....A tak nie jest.Zawsze wyciągam mocne i dobre strony.Na dziś jest tak jak się pokazał ograł gi stoper i no name.Ocena nie może być inna.Jest to wobec nuego uczciwe.