La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

6

Jedziemy z 1 treningiem do GP Węgier.

Dla przypomnienia weekend z F1 > weekend bez F1.

@Encore @Chaoss @MesQueUnClub96 @against_modern_football @kewin

0

@mekston Licze że Mercedes będzie progresował

0

@mekston No niestety rodzinka się zjechała, chrzciny i to tyle z F1, co za katastrofa

0

@Encore na pewno wyglądają lepiej niż na początku sezonu - ale na razie są wciąż jakieś 0,5 s. za duetem RBR / Ferrari

0

@mekston Ale chociaz dojeżdżają do końca xD

konto usunięte

0

@mekston Z tego weekendu to mnie cieszy, że Vettel ogłosił koniec kariery - od dłuższego czasu był bezjajeczny i nudny. To teraz czas start pociągu RK88 Welcome Aston Martin Bravo Bravissimo Robert!

0

@against_modern_football serio uważasz, że RK przejdzie do Astona? Czy takie śmieszki?

Vettel jak na taką taczkę to zrobił parę wyników ponad stan w Astonie w zeszłym sezonie - Azerbejdżan, Węgry (finalnie dyskwa, ale pojechał świetne GP), Monaco. Ogólnie dużo lepsza jazda moim zdaniem niż w Ferrari 19-20 (to był jego najgorszy czas)

konto usunięte

0

@mekston Bardziej śmieszki, ale już dzisiaj widziałem był grzany temat w mediach ;) Zresztą w sumie dlaczego nie? Stroll senior i junior lubią i cenią Roberta, wsparcie Orlenu im się przyda, będą mieli doświadczonego kierowcę który będzie jeździł a nie pier... o lgbt, nierówności, ekologii, sprzątał trybuny itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?