La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Stanowski w 2012 roku uczestniczył kiedyś w AMA na wykopie (użytkownicy mogą zadawać pytania zaproszenemu gościowi),pewien użytkownik zapytał o Lewandowskiego (czy to jest najlepszy polski piłkarz itd. : , Stanowski odpowiedział:
"To jest najlepszy polski piłkarz, ale nigdy nie będzie topowym na świecie napastnikiem, ponieważ jest kompletnie uzależniony od reszty zespołu, jest tylko egzekutorem (ale też nie takiej klasy jak kiedyś Inzaghi). Moim zdaniem napastnik bez dryblingu wyżej dupy nie podskoczy."
Jak to się pięknie zestarzało :)

konto usunięte

0

@tomek8756 Po czasie każdy mądry.

0

@tomek8756 jak wiekszosc jego wypowiedzi. Mi najbardziej podobalo sie jak cisnal pijanych kierowcowz a jak jego kolega bodajze zewlakow odyebal to samo to cichosza xd

konto usunięte

1

@tomek8756 Sądzę, że każdemu można coś wykopać. Powiedział swoje zdanie, nie sprawdziło się. Normalna sprawa.

0

@tristan87 Wiadomo,ale to też jest przykład jak Lewandowski rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat

konto usunięte

2

@tomek8756 To wiadomo. Nie spodziewałem się po Nim takiego rozwoju.

0

@koziar Wiem,ale z drugiej to też można uznać jako zaletę Lewego,bo jednak jak pisałem bardzo rozwinął się jako piłkarz, dzięki bardzo ciężkiej pracy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?