La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

3

Co do FDJ, mam nadzieję, że uda sie w koncu go sprzedać chociaż wczorajszym meczem obniżył cene za siebie. Jak ja widziałem w pewnym momencie, że dostał piłke na 25 metrze, miał sporo miejsca to zamiast ładować na bramke podał jeszcze tak, że wyszła na aut to aż mi się noż w kieszeni otworzył.

1

@Coutinho007 Albo te holowanie i strata albo właśnie podanie do przeciwnika/ w aut...

0

@Coutinho007 Przecież Frenkie zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę.
Mógł strzelać w tej sytuacji co mówisz ale jakby to zagranie było dokładne to Dembele by miał hektary miejsca.
Pomysł świetny.

0

@Roobo Gdyby było. No i właśnie takie coś mnie irytuje. Pomocnicy Białych jak Kroos czy Kazek by lutowali w tej sytuacji a Franciszek koślawe podanie se wolał dać :)

1

@AlexDark00 Jak ja widzę jak on zostawia całą robotę w rozegraniu Busuemu po fachu, decyzyjność, ustawianie się i rozkładanie rąk to mnie aż skręca. On przez 3 lata nie umiał wyjść ze strefy komfortu...

1

@Roobo Świetna połowa? Nie no ty chyba inny mecz oglądałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?