La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

2

Obejrzałem skrót meczu Realu i pomijając wynik itd, to nigdy nie zrozumiem zawodników, którzy z taką premedytacją (nie był to ostry faul, ale ewidentny) ładują się w zawodnika w polu karnym (tutaj w Viniciusa) i na co oni liczą? Że nikt tego nie widzi? Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby tak się zachowywać. Dla mnie to niepojęte...
I druga sprawa...
Nasz ulubieniec Casemiro...immunitet na kartki ma nawet w meczach towarzyskich, a czerwo mu się należało jak psu buda (czyli standard) :)
Trzecia sprawa...Karim to kozak :P

0

@norbi77 Casemiro już za niedługo będzie regularnym zmiennikiem Czułka. W ostatnich sezonach ma notoryczne spadki formy i Francuz to wykorzysta

0

@norbi77 mysle, ze wynika to z tego, ze niektorzy zawodnicy bywaja strasznie irytujacy i Vini z pewnoscia do nich nalezy i zwyczajnie czasem ktos nie wytrzyma cisnienia i wjedzie w takiego zawodnika

0

@malicinho To po prostu często ułamki sekund, inaczej myślisz siedząc i analizując przed tv, a inaczej łapiąc ledwo powietrze kiedy taki Vini pędzi w Twoje pole karne. Czasem mózg nie nadąży, czasem podmęczone ciało i dopiero po gwizdku w pełni sobie zdajesz sprawę co się stało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?