La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

0

Skoro w następny weekend puchar gampera i prezentacja drużyny na następny sezon to w tym tygodniu możemy spodziewać się rozwiązywania umów i sprzedaży niechcianych piłkarzy czy źle myślę?

1

@Xxxbarca4ever raczej do końca sierpnia będzie się wszystko rozgrywać. Nie ma szans żeby to w tydzień załatwić.

0

@bartekvisca bardziej mi chodzi o zawodników którzy już nawet na turnee nie pojechali bo oczywiście okienko do końca sierpnia. Ciekawi mnie jak klub postąpi czy weźmie ich na pcuhar czy oleje nie dając nawet nadziei

1

@Xxxbarca4ever ja bym ich w ogóle nie zaprosił na prezentację. Paru gości jak rzep na psim ogonie .

0

@Xxxbarca4ever moim zdaniem powinno wyjść jako członkowie pierwszego zespołu, ale bez numeru w pierwszej drużynie.

1

@Xxxbarca4ever myśle ze zostanie zaprezentowane 25 zawodników których chce Xavi w kadrze zarejestrować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?