- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
7
#4 DUETY
Martin Scorsese i Leonardo Di Caprio
Nakręcili wspólnie 6 filmów, niebawem nakręca również 7. Od momentu, gdy rozpoczęli współpracę na planie "Gangów Nowego Jorku" w roku 2002, nigdy nie zeszli poniżej pewnych standardów i poziomu. Jest to jeden z najbardziej zgranych duetów współczesnego Hollywoodu. Ich produkcje były nominowane aż do 31 nagród Akademii wygrywając Oscara siedmiokrotnie. Leonardo stał się dla legendarnego reżysera takim samym kompanem, jak niegdyś De Niro. "Marty wie, kiedy improwizacja wychodzi z prawdziwej sytuacji, która będzie miała więcej życia i więcej dynamiki, więcej niż możesz sobie wyobrazić. I tak postać staje się historią.". W 2004 roku współpracowali przy "Aviatorze", dwa lata później Scorsese zaangażował Di Caprio do filmu "Infiltracja", gdzie aktorowi towarzyszył na ekranie Matt Damon, w 2010 roku ponownie podjęli współpracę tworząc Thriller "Wyspa Tajemnic". Największym sukcesem duetu okazał się "Wilk z Wall Street" z 2014 roku. Razem stworzyli również krótkometrażówkę "The Audition". Na premierę czekają dwa naprawdę świetne filmy. Pierwszy z nich to "Kingdom of the Flower Moon" (premiera została przesunięta z powodu pandemii). Opowiada o mordzie na plemieniu Osagów, gdy na ich terenie zostaje odkryta ropa naftowa. Drugi, który ma bliżej nieokreślony termin rozpoczęcia zdjęć, ukaże historię rozbitków, starających się przetrwać na opustoszałej wyspie. Czas akcji to lata 40. XVIII wieku. Obie produkcje sfinansuje Apple. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie owoce współpracy tych dwóch legend kina.
0
@BorzyKrzys Sxorsese i Di Caprio to dla mnie duet idealny
0
@BorzyKrzys Top10 Polskich duetów:
11. @Encore i @MesQueUnClub96
1
@BorzyKrzys Warto tu zaznaczyć, że w Kingdom of the Flower Moon zobaczymy nie tylko Di Caprio, ale też De Niro. ;)
1
@Rust_Cohle We to usuń