- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
0
ludzie, gdzie wy tu widzicie miejsce dla bernardo, już teraz jest ciasno
https://zapodaj.net/images/200bed24bda02.jpg
2
@Transu96 To niezła taktyka bez skrzydłowych mając w kadrze 4 skrzydłowych.
0
@Derean nie widzisz skrzydłowych? może okulary podać?
2
@Transu96 Co? Przecież jeśli Bernardo przyjdzie, to Frenkie odejdzie (albo raczej Bernardo przyjdzie tylko wtedy, jeśli holender odejdzie). Zajmij się lepiej kupnem biurka, bo w składy to Ty nie umiesz :=]
0
@Danny Gaucho no i jak odejdzie to dalej jest ciasno łysolu
2
@Transu96 ... przecież zawodników w pomocy będzie tylu samo, co na tej "grafice". Jeden odchodzi, drugi przychodzi. Liczba się nie zmienia. Poza tym Bernardo zapewne grałby w podstawowym składzie, więc to pozostali mieliby ciasno, nie on.
0
@Danny Gaucho no i kogo poświęcisz? Gaviego? Kessiego? Pedriego? Roberto jeszcze się buja jako ten pomocnik, 7 typa na 3 pozycje w tej chwili, odejście De Jonga to wymiana 1 do 1, bez sensu
0
@Transu96 Roberto jako 3ci wybór w pomocy po Gavim i Kessiem a Bernardo za Raphinhą
2
@Transu96 Ciebie zawsze bym poświęcił.
Torre to w ogóle jest w pierwszej drużynie?
https://www.transfermarkt.pl/pablo-torre/profil/spieler/720038
Roberto to się będzie bujał po ławce rezerwowych, albo trybunach. Odejmij tego Torre i niech ktoś złapie kontuzje, kartki i robią się nawet 2 miejsca.
A Ferran to chyba bardziej skrzydłowy/9, a nie ofensywny pomocnik.
0
@kuz czyli wydamy 80 baniek na rezerwowego? ;f w co ty wierzysz
0
@Danny Gaucho ale zdajesz sobie sprawę z prawdopodobnego powrotu Messiego w przyszłym sezonie? i że będzie grał na tej 10 czy tego chcemy czy nie, a jak odejmiemy Torre i Frenkiego, zapominamy o Roberto to co mamy?
Pedri-Busquets-Kessie + Gavi i Nico
0
@Transu96 Jakiego powrotu Messiego? ^ ^. Gazu z kuchenki się nawciągałeś?
2
@Danny Gaucho jakiego gazu z kuchenki? ja teraz gotuje na swoim nowym pc'cie, wystarczy że odpalę tomb raidera na maksach