La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

1

Laurentiis - Nie będziemy już podpisywać umow z zawodnikami z Afryki, chyba że zgodzą się na zrzeczenie gry w PNA. Albo to podpiszą, albo nie będzie transferów. Rozgrywki PNA trwają w tym samym czasie co Serie A. I my jesteśmy idiotami, gdyż płacimy im pensje za grę nie dla nas, tylko dla reprezentacji, do czego zobowiązują nas zapisy w ich kontraktach wymagane przez FIFA.

I dobrze, krótko. Dosyć dawania się dymać, brawo Aurelio

1

@Medium Ktoś by tam chciał w Napoli grać. ...
To już ostateczność jak transfer do Elevatora Kaborno się "wysypie"

konto usunięte

0

@Medium Ich strata xD

0

@PatrykBarca Na przykład nazywany najlepszym w historii przez wielu Maradona.

1

@Medium Akurat tu się z nim zgadzam. PNA jest zimą, grany co 2 lata, to jest absurd bo multum klubów traci zawodników, a płacić im musi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?