La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

0

Pique już tyle tych spotkań o obniżki robi, że mam wrażenie, że to zaraz on będzie płacił Barcelonie :)

0

@mateusz1989VeB póki co nic nie obniżył a tylko odroczył płatności. Taka tam odprawa na emeryturkę.

2

@LukaszJ Z tego co pamiętam to właśnie Pique jako jedyny nie tylko odroczył część swojej należnej pensji ale też część zgodził się zredukować.
Wszyscy inni zgodzili sie jedynie na przesunięcie wypłaty o sezon czy dwa.

0

@Bobo25 trol będzie trolem. Nie ma co strzępić ryja

0

@tbas Barcelona jest winna 52M brutto Pique odroczonej pensji z umowy którą podpisał za czasów Bartomeu. Muszą mu to wypłacić w sezonie 2022/23. Klub ostatnio spotkał się z Pique i jego agentem w celu obniżenia wynagrodzenia i dostosowania się do nowej drabinki płac.

Masz tu trola ... . Nie pozdrawiam .

0

@LukaszJ A gdzie masz napisane że on całkowicie zrezygnował z pensji?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?