La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

1

Czyli wychodzi na to że Abidal nasza legenda także działał na niekorzyść klubu , ciekawe kiedy go pociągną do odpowiedzialności i Laporta karze zwrócić wątrobę.

0

@ShawnC Nagromadzenie syfu, afer i brudnych interesów w tym klubie jest przerażające. Ciekawe co jeszcze kiedyś wyplynie

0

@ShawnC Proces jeszcze się toczy i nie jest udowodnione prawomocnym wyrokiem że klub kupował mu to na czarnym runku... HEHE
Jak już wyrok zapadnie nie wątpię że Lapcio pójdzie po swoje :P i sam mu to gołymi rękoma wyrwie xD.

A tak na serio to ja mu się nie dziwię, Bartek musiał coś robić żeby przeżyć ostatnie lata kadencji w okresie covidu więc proponował odroczenie płatności z przedłużeniem kontraktu a żaby się łatwiej zgodzili to podwajał im pensję w dalszych latach. A teraz Lapcio z ręką w nocniku bo skąd niby mamy mieć kasę na wypłacanie 5ciu piłkarzom przez 2 lata jak 5ciu Messim xD.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?