La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

0

No i już wiadomo, że na MS nie pojedzie Butryn i Bednorz. O ile brak tego drugiego jestem w stanie zrozumieć, bo mam wrażenie, żę jego trenerzy zwyczajnie nie lubią, jest po kontuzji oraz mamy duży wybór na tej pozycji, tak brak Butryna to jakis żart i wybór Kaczmarka. Ten to ma wielkie szczęscie, że w klubie jego braki "kryli" Semeniuk i Śliwka. Jedziemy na mundial z jednym atakującym, źle to wróży. Kaczmarek z Chinami w LN był blokowany jak dziecko...Grbić niech przestanie grać swoimi pupilkami

0

@FCB24 po pierwsze Kaczmarek będzie typowym zadaniowcem bo kurkq tylko kontuzja z boiska ściągnie wtedy w razie czegoś można grać Leonem na ataku a po drugie bednorz przegrał raczej zdrowotnie walkę bo cięgle z jego plecami było coś nie tak mimo że pojechał na final 8.

0

@FCB24 Zaksa to musi być potęgą jak bez atakującego potrafili wygrać 2 razy LM.

0

@priest9999 panie Polska bez rozgrywającego wygrała dwa mistrzostwa świata bo fabiana można zaliczyć do wystawiaczy

0

@priest9999 no chyba nie powiesz mi, że Kaczmarek jest super atakującym? Gośc jest slaby, przeciętny.

0

@Xxxbarca4ever no ale nawet taki Kurek może mieć gorszy mecz/ fragment meczu i co wtedy? Lecimy jednym skrzydłem? Brak Bednorza rozumiem, po kontuzji, rywalizacja itp

2

@FCB24 Moim zdaniem gdyby był słabym atakującym to nie byłby w kadrze i nie byłby 1 atakującym w Zaksie, chyba że uważasz że Zaksa celowo osłabia się stawiając na niego? albo że Grbić osłabia kadrę celowo? Nie zastawiało Ciebie w ogóle dlaczego Butryn gra tylko w Olsztynie i żaden klub z czołówki go nie chce? Pamiętasz jakiś mecz o stawkę gdzie Butryn grał dobrze? W tym sezonie położył 3 mecz ze Skrą w playoff, w zeszłym roku zagrał beznadziejnie w play-off w Resovii. Ja osobiście nie pamiętam go dobrze grającego w mecz o medale lub w play-off.

0

@FCB24 jak już napisałem kurek zejdzie tylko w obliczu kontuzji bo jest liderem, kapitanem a słabsze momenty zawsze przezwycięża bo ma twarda psyche

1

@priest9999 to jest podobna przypadłość co u muzaja jak gra się o zwykle punkty to jest fajnie a jak przychodzą kluczowe ważne momenty to gasnie bynajmniej w ataku bo zagrywke trzymał

0

@priest9999 no ale w LN Butryn zdecydowanie prezentował się lepiej niż Kaczmarek. Nie pamiętam natomiast meczu, który Kaczmarek sam wygrał, jego firmowa akcja to klepanie się po klacie piersiowej w ramach przeprosin za zepsuty atak

0

@FCB24 idąc twoim tokiem myślenia ja nie pamiętam kiedy butryn wygrał sam mecz a ty przypomnisz ile ich dla Polski wygrał?

0

@Xxxbarca4ever Butryn z Francją był kluczową postacią w LN. Kaczmarek z Chińczykami grał fatalnie....z Chińczykami xD

1

@FCB24 To może np. 2 mecz finałowy JW-Zaksa w Jastrzębiu, gdzie po 5 setach Zaksa wygrała i wyszła na 2:0 w final. Wtedy Kaczmarek wygrał mecz, bo w tiebreaku na ostatnie 6 ataków zespołu 5 poszło do niego i je skończył, a sam tiebreak był grany na przewagi. Zresztą Kaczmarek to nie tylko liczby w ataku, ale obrona, blok . Dlaczego Zaksa ma najlepszy na świecie system blok-obrona, właśnie m.in. przez Łukasza. Całą wypowiedź swoją opierasz na tym że w 3 meczach gdzie grał Kaczmarek grał gorzej(subiektywnie) od Butryna, pomijąc wielu czynników gdzie Łukasz jest lepszym zawodnikiem.

0

@priest9999 zagrywka i atak Butryn ma lepszą a to kluczowe kwestie na ich pozycji

0

@FCB24 wymieniasz ciągle jeden mecz przypomnij sobie jak grał np kurek w 2018 roku pół mistrzostw świata a jak skończył te mistrzostwa

0

@Xxxbarca4ever Kurek to na początku tamtych MS grał gorzej niż Kaczmarek a to osiągnięcie :D

0

@FCB24 Może garść statystyk z sezonu ligowego(oboje zagrali praktycznie równą ilość setów Butryn miał 642 sety, Kaczmarek 646):
Zagrywka:
Butryn: Suma zagrywek 2226, As 248, Błędy 532
Kaczmarek: Suma zagrywek 2447, As 178, Błędy 379
Statystki zagrywki pokazują że Zaksa zdobyła ponad 200pkt więcej w skali sezonu w ustawieniu gdy Łukasz serwował. Butryn mał o 70pkt więcej z zagrywki, kosztem 153 błędów więcej w zagrywce. Sumarycznie więc znacznie lepiej wyglądała dla zespołu zagrywka Łukasza.
Atak:
Butryn: Suma ataków: 4797, Błedy 394, Zablokowany 405, Skończone ataki 2400. Efektywnosć ataku 33%
Kaczmarek: Suma ataków: 5127, Błędy 308, Zablokowany 393, Skończone ataki 2422. Efektywność ataku 34%.
Atak wychodzi na bardzo podobnym procencie i to też pokazuje mit tezy że Kaczmarek był kryty w ataku, bo miał w ataku w Zaksie piłek więcej niż Karol w Olsztynie, gdy oboje rozegrali bardzo podobną ilość setów.
Nie ma sensu porównywać statystyk bloków, wybloków, przyjęć zagrywki, obron itd. wszędzie jest tam przewaga Łukasza.
Czepianie się Łukasza o mecz z Chinami gdzie miał 7/16 to jest szczyt, to jest wciąż przywoity procent. Idąc tym tokiem np. Fornala nie powinno byc w kadrze bo co to jest że psuje np. 8/11 zagrywek z Włochami, a z Francją gra na 30% w ataku.
Wchodząc ja wiem co Łukasz może zaprezentować, a Karol to zagadka, ja się nie dziwię takiemu wyborowi trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?