La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

2

Pożegnać Holendra z pomocy i jeszcze pozyskać Silve. Przecież to będzie jakiś kosmos.

3

@DonAndresFCB Frenkie zostanie i przyjdzie Bernardo ;)

9

@Pawel13sz To byłoby głupie, patrząc na nasze problemy finansowe, a De Jong jest zbędny. Dwaj nastolatkowie są lepsi od niego.

1

@DonAndresFCB Zgadzam się, ale będzie trudno o to żeby odszedł.

1

@DonAndresFCB Gavi nie jest lepszy od Frenkiego.

1

@matirix20 jest

0

@DonAndresFCB którzy nastolatkowi? Gavi? :] ok

0

@arasz1819 Pedri ma 19 lat.

1

@DonAndresFCB z Pedrim się zgodzę, ale to jest wyjatkowy diament. Lepszy od 90% pomocników na świecie powoli. Natomiast to, ze Gavi jest lepszy to mam nadzieję, że żart.

0

@arasz1819 Gavi przeplata mecze lepsze z gorszymi, ale jest to normalne patrząc na wiek. De Jong ma stałą formę, czyli stale jest nijaki i nie wart pensji, którą pobiera. Do tego można na nim zarobić duże pieniądze. Po prostu trzymanie go jest nieopłacalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?