La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

17

Ale ładnie wygląda kontrast odbioru kibiców między Luukiem de Jongiem a Braithwaitem. Jeden i drugi sportowo na podobnym poziomie ale jeden jest do teraz lubiany i wspominany a Martin będzie już prawdopodobnie do końca kariery wygwizdywany przez kibiców Barcy. No cóż, każdy sam sobie wybiera ścieżkę.

konto usunięte

23

@Jakchcesz Nie no, Luuk półka wyżej od Duńczyka. Co do reszty się zgadzam.

2

@tristan87 w sumie tak, Luuk de Jong > Neymar > Martin.

2

@Jakchcesz Jeden zrozumiał, że jest w Barcelonie na chwilę i w pełni wykorzystał swoje 5 minut. No może brakowało tylko tego żeby siadła mu przewrotka, a drugi delikatnie mówiąc się zasiedział. Chociaż podejrzewam, że jakby dobrowolnie sobie już odszedł, to byłoby podobnie jak z Lukiem :D

konto usunięte

1

@Jakchcesz To wiadomo.

3

@Jakchcesz I to nikt nie wyśmiewa Braita przez pryzmat umiejętności co ciekawe. Baa,, był moment kiedy Duńczyk cieszył się sympatią kibiców Blaugrany, mimo oczywistych braków

konto usunięte

4

@Jakchcesz dla mnie Luuk i Mingueza to dalej nasze mordeczki tylko w legii cudzoziemskiej.

konto usunięte

1

@Jakchcesz Na początku lubiłem obu ale cóż Nazario sam sobie zaszkodził. Luuk moim zdaniem jest dużo lepszy piłkarsko bo ma jedną cechę wymasterowaną do perfekcji czyli gra głową a Braith w sumie to nic nie ma

1

@Jakchcesz Dokładnie. Chociaż różnica jest taka, że Luuk był u nas wypożyczony a Martin ma kontrakt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?