La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

4

Szkoda mi Wilfredo, ludzie będą go cisnąć i za parę lat będą prawić herezje że był u nas nie wypalem bo nic z nim nie wygraliśmy. A to sport drużynowy i on nas wiele razy ciągnął sam np na igrzyskach. Kolejne MŚ przegapione, dramat. Niestety. Ale wierzę że się nie załamie i na następnych igrzyskach i mundialu będzie w formie. Janusze będą gadać swoje, to pewne

0

@VegetaPolska ale gość się mocno nie fair zachował wobec kadry. Jakoś w Perugii dał radę grać z kontuzją i to od dłuższego czasu, skończył sezon klubowy i od razu operacja. Olał kadrę.

2

@FCB24 nie wiem, nie wiemy jaka była tam sytuacja i nie możemy go osądzać bo nie znamy prawdy. Jestem przekonany że Leon chciałby zagrać na naszych mistrzostwach

4

@VegetaPolska Zwłaszcza, że w 2014 i 2018 roku też nie grał na MŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?