La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

9

Jestem kibicem Barcy, ale serio, to do Karima nigdy nic nie miałem i powiem, że to chyba jedyny zawodnik Realu, którego naprawdę lubię (no, do Modricia też nic nie mam) :)
Benzema zawsze skupiał się na piłce i miał w nosie to co się dzieje dookoła. Jego interesuje tylko gra w piłkę i to robi...no i reżyserka, ale to takie tam dorywcze hobby :P
I jakoś od zawsze Benzema dawał się lubić. Nawet za Mourinho chyba nie był jakimś wrednym gościem, bo nie pamiętam, żeby do kogoś skakał itp.

16

@norbi77 Każdy z piłkarzy Realu jest przesiąknięty szatańską krwią i nie należy takiego zawodnika lubić

1

@norbi77 jak ktoś musi tam błyszczeć to dobrze ze akurat Karim, dość podobne zdanie mam z tą różnicą ze Modricia nigdy nie lubiłem

konto usunięte

2

@norbi77 Ja nie lubię go za wiadomo co.

0

@Luciano99 a Zidane? Czy Raul i Puyol słynne zdjęcie?

3

@norbi77 najbardziej skupiał się na piłce jak kręcił Valbuenę. Wtedy to bardzo był skupiony na piłce.

1

@michal26 Dlatego wspomniałem o jego hobby :)

0

@norbi77 a rzeczywiście xD Nie doczytałem :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?