La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

1

Bardzo fajny ruch ze strony Nico z wypożyczeniem. Sam chłopak mówi, że zależy mu na regularnej grze, żeby się rozwijać. Niby dla młodego zawodnika powinno to być oczywiste, że siedzenie na ławie w tak młodym wieku to głupota, jednak są wyjątki (tak Riqui, o tobie mówię). Oby tylko faktycznie zdołał przekonać Gattuso, żeby stawiał na niego regularnie to za rok możemy mieć ogranego w lidze zawodnika. Warto też pamiętać, że według ostatnich informacji Busi nie planuje zostawać w Barcy dłużej, więc miejsce zwolni się samo.

Obawa jest czy wypożyczenie to na pewno dobry pomysł skoro mało który piłkarz Barcelony wraca po nich do klubu i robi karierę, ale lepsze to niż granie ogonów lub wchodzenie na mecze z trzecioligowcem w Pucharze Króla.

0

@Worny wszystko fajnie byle tylko tam nie siedział na ławie i nie łapał ogonów w lidze i wchodził na mecze z 3-cio ligowcami

0

@Seledynowy Skoro sam mówił, że rozmawiał z trenerem Valencii i powiedział, że po tej rozmowie ma bardzo dobre odczucia i ma nadzieję, że zagra już kilka minut w niedzielę to trzeba zaufać, że będzie grał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?