La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

10

Tymczasem na grupie "Po prostu o futbolu" drugi raz informacja o wygwizdaniu Braithwaita przez kibiców (nie popieram) z absurdalnym dopiskiem "Toksyczny klub, toksyczni kibice i toksyczne media."

A Przegląd Sportowy przed chwilą dodał artykuł na swoją stronę zatytułowany: "Pierwszy obrót koła ruletki. Jak FC Barcelona błaźni się z zarejestrowaniem piłkarzy".

I takich komentarzy, czy po prostu idiotów jest cała masa. Naprawdę nie wiem jak można sądzić, że teraz Barcelona będzie pozytywnie postrzegana, bo Lewandowski. Właśnie jak mam szukać minusów, to właśnie to jest takim nieważnym, ale bardzo zauważalnym minusem - klub będzie pod lupą absolutnie wszystkich i drobne potknięcie będzie postrzegane jako sromotna, wielka porażka urastająca wręcz do miana kompromitacji. Bo tacy jesteśmy w tym narodzie - bardzo krytyczni, wiecznie niezadowoleni, szukający dziury w całym i popadający ze skrajności w skrajność.

Współczuję trochę Lewandowskiemu jak i jego rodzinie, bo będą musieli czytać mnóstwo różnych skrajnie głupich opinii. Choć podejrzewam, że oni już są do tego przyzwyczajeni, mimo że będąc w Barcelonie będzie tego 2x więcej.

konto usunięte

1

@macio_944 Myślę, że Lewandowski ma gdzieś co o nim piszą.

1

@macio_944 poważnie kogoś obchodzi co kto sądzi o klubie?

0

@tristan87 Pewnie tak, w końcu już jest bardzo doświadczoną osobą. Ale pytanie jak reszta jego rodziny etc. Zresztą nawet jak mają to gdzieś, to i tak współczuję. Niesamowite jak z imienia i nazwiska można się błaźnić na social mediach.

konto usunięte

0

@macio_944 Widziałeś ostatnią Misje Futbol? Tam Święcicki mówił o żonie Lewego, jak niektórzy ją odbierają itp.

0

@macio_944 Chłopie za miesiąc, nikt tego nie będzie pamiętał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?