La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2268 Culés

0

Wg DGP PiS jednak ma zdecydować się na próbę zmiany ordynacji wyborczej do Sejmu. Miałoby powstać aż 100 okręgów i tym samym zmusić opozycję do zjednoczenia oraz zwiększyć sobie szansę na samodzielną większość. Coś w stylu Węgier. Na ten moment Duda by prawdopodobnie i tak zawetował, na "nie" może być także Ziobro, ale zobaczymy

konto usunięte

3

@barcelonaLM ja tam głosuję na Konferedacje, bo PiS trzeba wypchnąć z posiadania większości.

2

@Kurkmen Przy nowej ordynacji Konfederacja byłaby praktycznie wyeliminowana z gry. Liczyłby się tylko PiS i Zjednoczona Opozycja. Tego chce Kaczelnik bo to dla niego łatwiejszy rywal

3

@barcelonaLM mniejsze okręgi to załatwienie sobie przez PIS wiecznych rządów. Wyrysują sobie takie okręgi żeby część miast wtłoczyć do okręgów typowo wiejskich, powtórka Węgier. Szczęśliwie Duda ostatnia kadencja więc raczej nie będzie im z tym szedł na rękę, właśnie teraz widać jak przydałby się opozycyjny prezydent żeby tą kaczkę stopować w zapędach dyktatorskich no ale wiadomo mimowszystkoduda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?