La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

4

Naprawdę... Barcelona nie może sobie pozwolić na tak wielka wtopę wizerunkową. Gdyby nie przewidzieli że będą mogli zarejestrować piłkarzy to by ich nie kupowali. Nie wiem o co tyle "podniety" wystarczy poczekać na oficjalkę, tak jak w innych przypadkach, a nie pocić się nad każdym postem.

0

@prokofiew też myślę, że nie wydaliby 150 na transfery i nie zgłosili zawodników :) to by się wiązało z oficjalnym upadkiem - wydana kupa kasy z dźwigni i brak wyników sportowych. Znają wymagania Ligi i robią wszystko by je spełnić :) Calma.
Jedyne co wykluczam to nowe transfery :)

1

@prokofiew ciekawe ile razy i w ilu klubach takie sytuacje były w przeszłości tylko nikt o tym nie wiedział, bo nie było Romerów i innych Romanów. Nagonki na piłkarzy to też pokłosie tego, że wszystkie informację (sprawdzone czy nie) trafiają do publiki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?