La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1462 Culés

10

dla tych co czy działania Laporty i ekipy przynoszą skutek

zobaczcie ile osób chodzi na mecz, ile odwiedza klubowe muzeum, ile koszulek się sprzedaje:)

inwestycje nakręcają biznes:)

2

@lucca87 masz jakieś dane dotyczące sprzedaży koszulek czy osób odwiedzających muzeum za Bartomeu i za Laporty?

konto usunięte

0

@Zoker takie dane byłyby mocno przekłamane. Teraz była potrzeba radzić sobie marketingowo bez Neymara, Suáreza czy Messiego. Dlatego tak potrzebne były te inwestycje. Kto miał przyciągać ludzi i robić boom wśród kibiców? Fati? Pedri? Gavi? To za mało. Wystarczył Lewandowski żeby świat oszalał. Zarówno negatywnie (media czy kibice rywali) ale przede wszystkim pozytywnie (kibice Barcy, którzy znowu mają powód żeby przychodzić na stadion) a jak przyjdą jeszcze wyniki w najbliższym sezonie to i sponsorzy.

0

@pioz123 Zdanie, że inwestycje nakręcają biznes jest oklepane, bo to chyba "oczywista oczywistość".
Kolega @lucca87 mówi żeby zobaczyć ile osób chodzi na mecze czy ile odwiedza klubowe muzea. No niestety takich danych nie zobaczę, więc w sumie nie wiem w jakim stopniu inwestycje Laporty się zwracają.
Takie dane raczej będzie można uzyskać po roku, kiedy to zarząd będzie musiał przedstawić finansowe sprawozdanie.

konto usunięte

0

@Zoker oczywiście, na razie nie ma mowy o statystykach. Ale brak inwestycji skutkowałoby zapaścią klubu. Brak interesującego produktu = brak zainteresowania ze strony kibiców i sponsorów. A tu przynajmniej jest szansa, że będzie szał na punkcie Lewandowskiego i generalnie całej drużyny, być może porównywalny z najlepszymi czasami. Czas zweryfikuje wszystko.

0

@pioz123 Zgadzam się z Tobą w 100%, więc nie rozumiem stwierdzenia

"zobaczcie ile osób chodzi na mecz, ile odwiedza klubowe muzeum, ile koszulek się sprzedaje:)"

Sam pisałeś, że teraz nie zobaczymy efektów, a autor posta sugeruje, że takowe już wystąpiły.

konto usunięte

0

@Zoker raczej ocenia szał jaki jest w związku z transferami i tym jaki projekt nam się szykuje na ten sezon. Szał było widać choćby na prezentacji Lewego. Oby to podtrzymać i o efekty finansowe będziemy spokojni... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?